Opinie

Opinie o nas możesz znaleźć na profilu firmy w Google Maps.

Zapraszamy również do zamieszczania opinii na temat naszych usług na naszej stronie:

7 myśli w temacie “Opinie

 1. Koncentrator potrzebowałem z powodu dość ciężkiego przebiegu COVID, nie chciałem trafić do szpitala pulmonolog „zgodziła się” tylko pod warunkiem że będę miał tlen w domu. TlenoTerapia była 3-im adresem, koncentrator miałem następnego dnia. Państwo prowadzący firmę mili i profesjonalni. Dziękuje i pozdrawiam.

 2. Mam kotkę Felę, która choruje na nadczynność tarczycy,rozedmę płuc i ma powiększający się guz śródpiersiowy usytuowany między sercem a płucami. Mimo intensywnego leczenia, stan jej tak pogorszył się, że ma poważne kłopoty z oddychaniem. Konieczna jest tlenoterapia, najlepiej w domu, bo wizyty w komorze tlenowej w lecznicy, to dla niej wielki stres, który potęguje duszność.Bez większego przekonania wpisałam w google słowa kluczowe „kot-tlenoterapia-wypożyczalnia, Łódź” i ku mojemu zdziwieniu, okazało się,że moja potrzeba może być zrealizowana. Wyświetliła mi się strona www tej wypożyczalni. 18 VIII 2021 po południu zadzwoniłam do firmy „Tlenoterapia Domowa Łukasz Ejsmont” i o godzinie 23 .00 tego samego dnia przemili Właściciele firmy przywieźli mi koncentrator! Zostałam bardzo dokładnie i cierpliwie przeszkolona w obsłudze. Nie wiem ile jeszcze pożyje moja kotka.Myślę,że jej czas TU i TERAZ kończy się, ale tak szybko przywieziony koncentrator na pewno nieco przedłuży jej życie. Każdemu w „tlenowej” potrzebie GORĄCO POLECAM firmę TLENOTERAPIA DOMOWA ŁUKASZ EJSMONT!!! SZYBKOŚĆ,SOLIDNOŚĆ, SERDECZNOŚĆ i PRZYSTĘPNA CENA wypożyczenia to jej atuty.

  1. Mamy szczerą nadzieję, że nasze urządzenie pomoże ulżyć w cierpieniach – tym razem czworonożnej pacjentce.
   Dziękujemy za docenienie naszej pracy.

 3. Jestem b zadowolona.Pełen profesjonalizm 100 procent !!! .Państwo ,którzy byli tak uprzejmi wypożyczyć koncentrator, spokojni ,stateczni,bardzo zrozumiale wytłumaczyli i dokładnie .Dostarczono produkt do domu ,podobnie było z odbiorem. Serdecznie dziękuję pozdrawiam. Oczywiscie POLECAM

 4. Potrzebowałam koncentrator tlenu na cito.
  I tu go otrzymałam. Fantastyczni ludzie, którzy w sposób profesjonalny zajmują się tlenoterapia domową zawsze służą radą i pomocą. Serdecznie dziękuję za współpracę i poświęcony czas i gorąco polecam wszystkim, którzysą w potrzebie.

 5. Bardzo szybka reakcja na zamówienie złożone jak się można domyślać dla osoby duszącej się. Sprzęt w pełni sprawny, umowa przejrzysta a i cena przystępna. Instruktaż obsługi sprzętu przeprowadzony w sposób jasny i zrozumiały. Nic tylko polecić firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *