Przenośny koncentrator tlenu

   Znajdujący się w ofercie naszej wypożyczalni Inogen One G3 to mały przenośny koncentrator tlenu, który waży zaledwie 2,2 kg. Oferuje on pacjentom mobilność, pozwalając na zachowanie aktywnego trybu życia. Urządzenie wytwarza tlen na bieżąco, więc pacjenci nie muszą zmieniać lub napełniać zbiorników. W przeciwieństwie do wielu tanich chińskich modeli, zapewnia stałe i wysokie stężenie tlenu (93%) nawet przy maksymalnych wartościach przepływu. Dzięki pojemnej baterii gwarantuje około 4 godzin swobodnego poruszania się – w tym czasie nie trzeba korzystać z żadnych zewnętrznych źródeł prądu. Urządzenie to pracuje również po podłączeniu do gniazda samochodowego, co pozwala na komfortową i bezpieczną podróż samochodem.
O jego jakości świadczy to, że Inogen One G3 jest dopuszczony do ruchu lotniczego przez amerykański Federalny Urząd Lotnictwa (FAA).

 Koncentrator przenośny przeznaczony jest dla tych wszystkich pacjentów, którzy potrzebują lekkiego lub średniego wsparcia w zakresie tlenoterapii, na przykład przy średnio zaawansowanej postaci POCHP.

Przenośny koncentrator tlenu Inogen One G3Urządzenie umożliwia swobodny spacer, podróż samochodem lub wykonywanie innych czynności przy zapewnieniu stałego dopływu tlenu. Dzięki niemu można samodzielnie udać się na rodzinne spotkanie na działce czy wizytę do przychodni, bez obaw o nasilenie duszności.
Dzięki swojej wydajności i niewielkiej wadze jest wspaniałą alternatywą dla tych, którzy do tej pory nie mogli podróżować lub musieli to robić z ciężką i nieporęczną butlą tlenową. Przenośny koncentrator jest też nieocenionym, rezerwowym źródłem tlenu, który może czasowo wspomóc pacjenta w przypadku braku zasilania dla jego stacjonarnego urządzenia.

Wypożyczenie przenośnego koncentrator tlenu